הגנה מפני תביעות בנקים

הגנה והסדר | ניהול הוכחות | מו"מ מול בנקים 

משרד עורכי דין וגישור תומר שזר, הינו בעל ניסיון רב בניהול תיקי הגנה מול בנקים, לרבות ניהול מו"מ מול הבנקים עוד בטרם הגשת התביעה ע"י הבנקים, וכלה בניהול ההגנה מול הבנקים עד להגעה להסדר כספי הולם, ו/או עד לדיון ההוכחות בפועל במטרה להדוף את התביעה (תלוי במקרה לגופו).

ניהול מו"מ מול בנקים דורש מיומנות רבה וידע קודם, עו"ד שזר ניהול בעבר תביעות רבות מטעם בנקים רבים בארץ, ועל כן, יש לו את הידע והמיומנות הדרושה לצורך ניהול תיק הגנה מול בנקים ובאי כוחם. כלל ידוע הוא, כי עו"ד המייצגים בנקים, מציגים חזית קשוחה, אף יותר מהבנקים עצמם, מול הנתבע, אשר היה עד לפני רגע לקוח נאמן לאותו בנק אשר כעת תובע אותו. ניהול המו"מ ע"י הנתבע לבדו מול המערכת המשומנת של הבנקים ובאי כוחם, נתונה לכישלון מראש, ובלי ייצוג מקצועי והולם מטעם עו"ד מטעמו, יכול אותו נתבע למצוא את עצמו במצב שבו חובו המקורי מול אותו בנק אשר אליו היה נאמן כל השנים, מוכפל ואף משולש במקרים מסוימים,

כך ניהול לא תקין של תיק מול הבנק יכול להוביל את אותו לנתבע לפתיחת תיק הוצאה לפועל כנגדו, וכתוצאה מכך עיקולים כנגדו בחשבונותיו, על רכביו, נכסיו וביתו. אשר על כן, חשוב עד מאוד כי כאשר מוגשת כנגד אדם תביעה ע"י בנק, ואף קודם לכן, בעת משלוח מכתב התראה ע"י הבנק – יש לפנות במהירות לעו"ד המתמחה בניהול הגנות מפני בנקים, על מנת לנסות לנהל את התביעה כראוי.

משרדינו מתמחה בתחום ההגנה מפני תביעות בנקים מזה כעשור, ויפעל במלוא המרץ והיכולת לסגור את החוב כלפי הבנק, בצורה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.

ליצירת קשר
אנא מלאו את הטופס
ואנו נשמח לסייע בכל עיניין.