נדל"ן ומקרקעין

פרטי | מסחרי | עסקי 

מחלקת הנדל"ן והמקרקעין של משרד עורכי דין וגישור תומר שזר, מלווה את לקוחות המשרד בכל סוגי תחום המקרקעין והנדל"ן:

מכר יד שניה

חוזים והסכמים הקשורים לקנייה ומכירה של נדל"ן יד שניה, פרטי ומסחרי, ייצוג, כתיבה ובדיקת חוזים, פיתרון בעיות וליווי העסקה

חוזי שכירות

חוזי שכירות עבור בעלי דירות,הקפדה על זכויות בעלי הדירות בצורה מקסימאלית, בדיקת יכולתם ומצבם הכלכלי של הדייר והערבים, הכנת שטר חוב מיוחד ועוד

חוזה מכר מקבלן

ייצוג רוכשי דירות יד ראשונה מקבלן, וניהול מו"מ מול קבלנים, ומתן ייצוג הולם לרוכשי הדירות, אשר מקנה להם הגנה משפטית מרבית, מול הקבלן.

נדל"ן ומקרקעין:  משרדנו מייעץ בכל הנוגע לעיצובם המשפטי והמיסוי של העסקאות הנ"ל, לרבות היבטי המימון והאשראי, החוזים והתנאים
השילוב בין ליווי מלא של הלקוח בהתלבטויותיו והחלטותיו העסקיות, החל מרגע ההחלטה אודות מכירת/רכישת נכס ו/או השכרתו (תכנון הרכישה, דרך הרכישה והמימון הבנקאי) – לבין ייצוג משפטי מלא עד לשלב רישום הזכויות על שם הלקוח בלשכת רישום המקרקעין ו/או מינהל מקרקעי ישראל ו/או החברה המשכנת (הקבלן) – מעמיד לרשות לקוחות המשרד את השירות והייעוץ המקיף ביותר, ומבטיח את התוצאות הטובות ביותר בכל פעם מחדש. השירות הניתן ללקוח, ניתן במקצועיות, נאמנות מהירות ויעילות תוך מתן ייעוץ אמין ומקצועי ולימוד מעמיק של כל מקרה לגופו, תוך מתן פתרונות יצירתיים מותאמים אישית לכל לקוח ולכל מקרה.

מכר יד שניה:  עריכת הסכמי מכר וקניה של דירות יד שניה, בתים משותפים, דירות גן וכו'. הייצוג המשפטי כולל ניסוח חוזי המכר/הקניה, מתן יעוץ בנושא המיסוי, וכן ליווי מקיף ושלם מול הבנקים למשכנתאות, עד לרישום הדירה בטאבו על שם הלקוח.

חוזה מכר מקבלן: ייצוג רוכשי דירות יד ראשונה מקבלן, וניהול מו"מ שכן אנשים רבים אינם יודעים זאת, אולם עו"ד של הקבלן – איננו מייצג את רוכש הדירה למרות שהוא משלם כסף רב לעו"ד זה.
חתימה על חוזה סטנדרטי מבלי לשכור שרות של עו"ד מומחה בתחום אשר רובו ככולו מנוסח למען הקבלן ולטובתו וזכויות הרוכש בחוזה זה, הינם מועטות, אם בכלל.
אשר על כן, קיימת חשיבות מרובה כי רוכש דירה מיד ראשונה ישכור עו"ד מטעמו, אשר ידאג לזכויותיו, לרבות נושא מועד הכניסה לדירה, נושא ליקויי הבניה, נושא הערבות הבנקאית ועוד עוד.

חוזי שכירות: משרדינו עורך חוזי שכירות עבור בעלי דירות, ומקפיד לדאוג לזכויות בעלי הדירות בצורה מקסימאלית, לרבות בדיקת מצבו הכלכלי של הדייר וכן דאגה למתן ערבויות לטובת בעל הדירה, לרבות הכנת שטר חוב מיוחד ובדיקת יכולתם הכלכלית של הערבים.