המלצות

לקוחותינו היקרים ממליצים עלינו

לפני שלוש שנים רכשנו בית פרטי ביישוב ליד נתניה והחלטנו לשכור את שרותיו של עו"ד תומר שזר. מיד לאחר פגישתנו הראשונה הבנו שעומד בפנינו עו"ד מקצועי, נמרץ ומקצוען שלא חיכה ליותר מרגע התחיל את עבודתו. מר' שזר ליווה אותנו מהרגע הראשון בייעוץ, בכל הקשור למסמכולוגיה מול הרשויות, היה זמין לכל אורך הדרך וגרם לאשתי ולי בטחון ורוגע. היות ונתקלנו במספר קשיים שקשורים לצד השני הליווי והעזרה נמשכו זמן רב לאחר הרכישה וזמן רב לאחר שנכנסנו כבר לבית חלומותינו, עו"ד שזר ליווה, ייעץ ותרם מיכולתיו המקצועיות והבלתי מתפשרות במשך שנתיים וחצי עד אשר השלמנו את כל ההליך. כיום לכל מכריי ממליץ ואמשיך להמליץ לשכור את שירותיו של עו"ד תומר שזר. ברצוננו להודות לך תומר על האכפתיות, האמפתיה, האוזן קשבת והיכולות המדהימות שגרמו לנו לישון בשקט בלילה בידיעה שאתה מטפל בנו בצורה הטובה ביותר והנעימה ביותר.
אורי וענת שחר
היינו בפשיטת רגל 4 שנים ללא ייצוג עורך דין תומר שזר התחיל לייצג אותנו ופשוט ראינו את האור לאחר 3 חודשים שייצג אותנו קיבלנו הפטר פשוט היה בזבוז זמן להיות בתיק בלי עורך דין ובמיוחד עורך דין תומר שזר טיפל בנו ביסודיות הדריך אותנו כל מה שלא חשבנו עליו תודה רבה מודים לך
לימור אוחיון
תומר הינו העו"ד שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, ביצענו חוזה רכישת דירה ותומר ליווה אותנו יחד לאורך כל הדרך, תמיד היה שם לייעץ ולעזור מעל מעבר לפרטי החוזה, הגענו בעקבות המלצות של חברים ולא טעינו, ממליץ בחום בשביל השקט הנפשי.
אלי ואילנור לויט